הפוך לעמוד הבית | הוסף למועדפים
שם משתמש=דוא"ל:     סיסמה:   כל ההצעות משתמש חדש שכחתי סיסמא

חדר מסחר

במרחב העסקים הגלובלי של היום, המסחר בשוק ההון הופך למתוחכם, דינאמי ומקצועי יותר.
חברות הפעילות בתחום נדרשות להוכיח, מדי יום, יכולת מקצועית מעולה, תוך הישענות על ידע, מומחיות, ניסיון ותשתית טכנולוגית ואנושית מעולה והעיקר – להיות עם "יד על הדופק": לחוש את הנעשה בשוק, להתייחס לשינויים ולמגמות חדשות, לדפוסי השקעה משתנים, לשינויי רגולציה, למצבן הפיננסי של החברות, בקיצור – להכיר ולדעת את השוק היטב.

"מאה-נט" – המרכז לעסקאות בניירות ערך – היא מהחברות המובילות והמקצועיות בביצוע עסקאות בשוק ההון.
היא הוקמה כחברת-בת של חברת "מאה" – המרכז למסחר בני"ע בע"מ ותאגיד "אלקו החזקות" ומספקת ללקוחותיה מיגוון רחב של שירותים מתקדמים בשוק ההון, תחת קורת גג אחת:
לרוב ההשקעות בשוק ישנה בעיה במניות הקטנות והבינוניות, בקנייה או מכירה של סכומים גדולים,
ולזה "מאה נט בע"מ" נותנת פתרון:
*      חדר מסחר משוכלל המתמחה  בביצוע עסקאות במניות ובאג"ח.
*      מערכת אינטרנט  המציגה הצעות קניה ומכירה של ני"ע.
*      ביצוע והובלת עסקאות מורכבות להעברת שליטה.
*      תיווך בעסקאות לרכישת שלדים בורסאיים והעברת פעילות.
*      ליווי הצעות רכש.
*      מרכז לביצוע עסקאות מתואמות.
*      מפגש בין קונים ומוכרים של חבילות מניות.
*      גישור עסקי, תוך דגש על עמיתים ותאגידים בשוק ההון.


בחדר מסחר של "מאה-נט" תמצא צוות מקצועי מנוסה, מיומן וחדור תודעת שירות גבוהה, המגובה במערכת מיחשוב משוכללת, המתבססת על טכנולוגיית המידע שהיא המילה האחרונה בתחום ומקושר היטב לפעילי שוק ההון.
צוות חדר מסחר "מאה-נט" עומד לרשותך במתן כל השירותים והפתרונות לביצוע עסקאות בשוק ההון ביעילות, במהירות, במקצועיות, באמינות ובדיסקרטיות ההולמת את צרכיך, תוך ניצול תנודות השוק לתועלת הלקוח ולשינוי תמהיל ההשקעות.

חדר המסחר של "מאה-נט" מעמיד לרשותך את צוות העובדים שעובד בשבילך מידי יום עם מערכת הקשרים, הכישורים והיכולות שלה - שנצברו מעל 13 שנים של פעילות מוצלחת ומוכחת - הנתמכת ע"י תשתית טכנולוגית ומיחשובית מתקדמת וייחודית בשוק ההון הישראלי ונשענת על צוות אנושי הפועל על-פי אמות מידה גבוהות.

הציר המרכזי של פעילות החברה הוא הפגשת קונים מרצון עם מוכרים מרצון.  
חדר המסחר של "מאה-נט" נחשב כיום לאחד השחקנים הבולטים בעסקאות מתואמות בין קונים למוכרים במסחר בבורסה ומחוץ לה, תוך שהוא מהווה זירת תיווך מרכזית עבור כל חברי הבורסה, ומנקזת מסחר בהיקפים ובנפחים גדולים ביותר הן במניות ת"א 100, והן במניות היתר הפחות סחירות ומהווה צומת של ביצוע עסקאות שנעשות בבורסה ומחוץ לבורסה, החל מסכום של 200,000₪ ומעלה.
לרשותו של חדר המסחר עומד מאגר גדול ביותר של הצעות מכירה וקנייה של ני"ע דבר המאפשר לה להפגיש במהירות בין קונים ומוכרים בשוק ההון. 
אחת ההתמחויות המרכזיות היא ביצוע עסקאות מתואמות גדולות – עסקות ג'מבו. עסקות כאלה מחייבות להפגיש בין קונה ומוכר מבלי לגרום לשינוי המחיר בבורסה והדבר יכול להישען רק על מאגר גדול מאוד של הצעות, כפי שקיים ב"מאה-נט".


הפילוסופיה העסקית  של החברה הינה  מתן ערך מוסף משמעותי לכל לקוח, תוך שמירת הקשר עמו באמצעות שירות זמין, יעיל והגון הנתמך ע"י מערכת מחשוב משוכללת תוך הקפדה מרבית על כללי אתיקה ונורמות התנהגות גבוהות.
המוטו שלנו מבוסס על מודל "שלושת מעגלי ההתמקדות": עובדים – לקוחות – שוק , המביאים יחד לעסקאות מוצלחות בני"ע.
"מאה-נט" משרתת לקוחות רבים בשוק ההון, קטנים כגדולים, ובהם משקיעים זרים, משקיעים פרטיים, גופים מוסדיים – חברות ביטוח, קרנות פנסיה, קופות גמל וקרנות השתלמות – חברות ציבוריות, בעלי עניין, בנקים, קרנות להשקעה משותפת בנאמנות, מנהלי תיקים, ברוקרים מקומיים ובינלאומיים, בתי השקעות, חברי בורסה, חתמים וחדרי עסקאות.
לקוחות החברה נהנים משירותים מקצועיים ברמה הגבוהה ביותר, יחס אישי וקשוב, שירות מיידי, זמין, נגיש, מקצועי ויצירתי וכל זאת, תוך מתן מענה לדרישות המיוחדות של כל לקוח ולקוח.